KONKURS

WYGRAJ PRO CAMP

Czy wiecie, że nasze dziecko – KITE Quest ma już roczek? Dokładnie 27.04 stuknął nam okrągły rok działalności! Z tej okazji chcemy zaprosić Was do zabawy, zwanej też konkursem. Oddamy w Wasze ręce nie lada nagrodę: sześciodniowy PRO Camp lub indywidualną lekcję PRO. Oczywiście z Grześkiem 😉

Jak wiecie PRO Campy są nieodłączną częścią naszych wyjazdów. Możecie więc odebrać nagrodę na każdym naszym tripie. Nie ważne, czy będzie to tygodniowe kitesafari, dwutygodniowa Brazylia czy stacjonarny Camp w El Gounie – 6 dni macie za free.

Możecie ew. wymienić PRO Camp na 2 godziny zajęć indywidualnych w Polsce. Przeczytajcie regulamin i dołączajcie do zabawy!

KONKURS!

Nagroda:
PRO Camp lub lekcja PRO

Czas trwania:
28.04-15.05.2022

REGULAMIN KONKURSU

 1. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.
 2. Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 13. roku życia, posiadających swoje konto/profil w portalu społecznościowym Facebook i/lub Instagram. 
 3. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin.
 4. Uczestnikami mogą być również początkujący kitesurferzy. Jeśli ich obecny poziom nie pozwala na wzięciu udziału w lekcji dla zaawansowanych, to można zrealizować nagrodę w późniejszym terminie.
 5. Jako “zaawansowanych” mamy na myśli osoby samodzielnie pływające, które potrafią wrócić w to samo miejsce i pływać pod wiatr. 
 6. Konkurs jednocześnie odbywa się w platformach Facebook i Instagram, przy czym jego organizatorem nie jest żaden z tych podmiotów.
 7. W konkursie bierze udział każda osoba, które zrealizuje konkursowe zadanie:
  a) stwórz alternatywną polską nazwę dla dowolnego tricku kitesurfingowego. Np. trick widoczny na głównym slajdzie tej strony nazywany bywa “krzesełkiem”. Trick nie musi być trudny. Możesz wymyślić nową nazwę dla switcha lub jump transition czy zwykłego skoku.
  b) umieść nazwę swojego tricku w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku KITE Quest (zobacz go tutaj) i/lub na naszym instagramowym koncie kitequestpl (tutaj). 
  c) w swoim komentarzu podaj oryginalną nazwę tricku lub wstaw zdjęcie/link do wideo danego triku – pozwól innym zobaczyć trick i ocenić Twój pomysł,
  d) możesz wstawić komentarz jednocześnie na Facebooku i Instagramie – lajki z obu serwisów sumują się,
  e) zachęć znajomych do lajkowania Twojej nazwy  (możesz udostępnić konkurs w relacji lub zszerować posta)
 8. Konkurs wygrywa osoba, która do 15.05 do godz. 20:00 zbierze najwięcej lajków pod swoim komentarzem z nowatorską nazwą. Jako “lajk” rozumiemy: kciuk w górę lub serduszko na Facebooku lub serduszko na Intagramie. 
 9. Nagrodą jest darmowy udział w zajęciach dla osób zaawansowanych. Do wyboru są:
  – 6 dni udziału w PRO Campie (grupowych zajęciach dla max. 5 os.) na jednym z naszych wyjazdów zagranicznych,
  – 2 godziny zajęć indywidualnych dla osoby zaawansowanej do zrealizowana w Polsce (dopuszczalna forma 2x 1 godz.). 
 10. Realizując nagrodę w postaci 6 dni PRO Campu na wyjeździe dłuższym niż 7 dni, np. dwutygodniowym Kite Trip Brazil, można wziąć udział tylko w części zajęć lub dopłacić do pełnego szkolenia.
 11. Nagroda realizowana jest na sprzęcie uczestnika zajęć. Nie zapewniamy latawców, deski (poza ew. deską foil), pianki, kamizelki, trapezu i innych elementów wyposażenia. Na lekcji indywidualnej korzystamy jedynie z kasku, do którego przymocowane jest radio. 
 12. Nagroda w formie vouchera trafi do zwycięzcy droga mailową w terminie do 3 dni od zakończenia konkursu. 
 13. Nagrodę można zrealizować w dowolnym momencie w przedziale czasowym 1.06.2022 – 31.12.2023. 
 14. Nagrody nie można scedować na inną osobę.
 15. Nad przebiegiem konkursu i procedurą wyłonienia zwycięzcy czuwa komisja w składzie: Marta Gula, Grzegorz Łopusiewicz.
 16. Konkurs trwa od 28.04.2022 do godz. 20 w dniu 15.05.2022 r. 
 17. Powodzenia! 🙂

Masz pytania? Napisz!

Telefon/WhatsApp: 792-093-862 532-262-164
Email: info@kitequest.pl